Hakkımızda

20 yılı aşkın iş tecrübemiz doğrultusunda inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin temel amacı;

Aldığımız işleri, söz verdiğimiz tarihlerde ve kaliteden ödün vermeden teslim etmektir. Bu sayede faaliyet gösterdiğimiz her yıl müşteri grubumuzu artırarak geniş kitlelere hizmet vermeyi başardık.

Geniş ürün gamımız ile müşterilerimize projelerini şekillendirmelerinde yardımcı olup, doğru yerlerde doğru ürünleri kullanmalarına yardımcı oluyoruz. Yeri geldiğinde danışman bir firma gibi hizmet vererek maliyetlerini minimize etmek bizim için o işi almaktan daha önemli ve firmamızın büyümesinde büyük önem taşımaktadır. Hedefi insanları kazanmak olan firmaların hiçbir zaman yalnız kalmayacağını bilerek emin adımlarla yürümekteyiz.

Aluminyum sistemleri, katlanır ve sürme cam  kullanım alanları, bina ve bahçe otomasyon sistemlerinde yenilikçi, sektörde farklılıklar yaratan, ülke pazarında etkin rol oynayan güvenilir bir marka olmak için gece gündüz çalışmaktayız.

Kalite Politikamız

  • Müşteri odaklı olmak ve müşteri memnuniyetini her zaman üst düzeyde tutmak.
  • Müşterilermizin projelerinde çözüm ortağı olmak.
  • Kendi alanlarında lider ve seçilmiş tedarikçilerimizle uyumlu çalışmak.
  • Rakiplerine göre çok daha yüksek kalite standartlarında ürünler ile çalışmak

Misyonumuz

Alüminyum ve otomasyon sistemlerinde, sektöründe sürekli müşteri memnuniyetini, uzun ömürlü ürünlerin çeşitliliğini ve güvenirliği ile sağlamlaştırmayı hedefler.